מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   אדריכלות
לחץ להגדלה
אחד מסודות ההצלחה של פרויקט בנייה מוצלח, הוא עבודת אדריכלות טובה. אין זה משנה אם מדובר בבניינים רבי קומות, וילה רחבת ידיים, קוטג' סטנדרטי, דירה בבניין מדורים, משרד, סטודיו או גן ילדים. אדריכל הוא סוד ההצלחה בפרויקט.

 

אדריכלות

אחד מסודות ההצלחה של פרויקט בנייה מוצלח, הוא עבודת אדריכלות טובה. אין זה משנה אם מדובר בבניינים רבי קומות, וילה רחבת ידיים, קוטג' סטנדרטי, דירה בבניין מדורים, משרד, סטודיו או גן ילדים. אדריכל הוא סוד ההצלחה בפרויקט.

לא לחינם לימודי אדריכלות נחשבים לתובעניים ביותר. הסטודנטים במסלול אדריכלות נדרשים לשילוב יכולות – ההומאני והריאלי משתלבים יחדיו. האומנות והביצוע ההנדסי הפרקטי צועדים יחד לאורך כל הדרך אצל האדריכל.

הצעד הראשון: לבחור אדריכל מתאים

נכון, לעיתים אנו חושבים לחסוך בהוצאות, אבל אדריכלות היא לא משהו שהיינו חוסכים בו. כדי שהבית או המשרד שלכם ייראה מצוין וימלא אחר הצרכים הפרקטיים הנחוצים לכם, יש להשתמש בשירותיו של אדריכל רמיני, מקצועי ומנוסה. אין לחסוך כאן כסף.

חשוב שילווה את הפרויקט שלכם משלב התכנון ועד לסיום הביצוע מישהו שמכיר את התהליך ויודע ליישם את החזון שלכם במבנה. אדריכל הוא האיש למשימה והוא גם זה שאמור לבצע בהתאם ליכולות ולרצונות שלכם, את התכנון התקציבי, החוקתי (תב"ע, תקנות בנייה, תקנים, בטיחות ועוד) , הטכני, התכנוני וכמובן גם האסתטי, לפי הקווים המנחים הכלליים שאתם נתתם לו.

אדריכל טוב הוא אחד שמלבד היותו איש מקצוע הוא גם איש שנעים לעבוד איתו, מדבר בגובה העניים ויש לו יכולת לחבר בין כל הגורמים בשטח במהלך העבודה ומאחורי הקלעים.

אדריכלות : על איזה אדריכל כדאי ללכת ?

נכון, אדריכל עושה חלק ניכר מעבודת התכנון והעיצוב, אבל, אל תשכחו כי בסופו של דבר אתם הולכים להתגורר בבית. לכן, כדאי שתשבו ביניכם לבין עצמכם, אחרי שכולם כבר הלכו לישון, ותתכננו באופן כללי מה תהיה רוח הבית, מהו החזון, איך אתם רואים את מרחב המחייה שלכם בעיני רוחכם. נסו להתחבר לסגנון המועדף עליכם : האם אדריכלות מודרנית מתחברת אליכם, האם אתם נוטים יותר לכיוון הרטרו, או אולי הסגנון המזרחי, מדבר אליכם. מה אתם אוהבים בעין, קווים ישרים יותר, קשתות או אולי משהו סולידי. את הבחירות הללו לא יעשה אדריכל בשבילכם. אתם מנסים להבין מה הקו שלכם.

בהמשך תיסעו לראות בטים, חפשו במגזינים של אדריכלות, גלשו באתרי אדריכלים, וצפו בתיקי העבודות שלהם.

ישנם אדריכלים שיתמחו במיוחד בסגנון הרצוי לכם והחיבור ביניכם יהיה הדדי וטוב.

עכשיו, כשכבר בחרתם מספר אדריכלים, הגיע זמן הסינון. איך עושים ? פשוט נפגשים.

היפגשו עם שלושה ארבעה אדריכלים, צפו בתיקי העבודות שלהם ונסו להתרשם פיזית בשטח מבתים שבנו. אל תתביישו לדבר עם דיירי הבית כדי לקבל התרשמות. בהמשך, כבר בהתחלה, ולא פחות חשוב, נסו לראות שיש תקשורת ביניכם, שאתם מדברים באותה שפה ויש כימיה. אל תשכחו, בזמן הקרוב ואולי למשך תקופה ארוכה יותר מהטווח הקרוב, אתם הולכים להיות בקשר מתמיד. לכן, הקפידו על כימיה טובה.

זהו, עכשיו כשכבר בחרתם אדריכל, הציגו בפניו את החזון, את הרצון, את הצרכים, הנתונים, כמה חדרים, חדרי ילדים, חנייה, גראז' וכדומה ויחד תנסו להגיע ליצירה טובה במסגרת התקציבית כמובן.

חשוב ששני הצדדים ידעו להקשיב וללמוד וכך להגיע לבית המושלם, כשהוא עובר משלב הרעיון, לסרטוט כללי ומשם לתוכנית אדריכלית מקצועית.

 שלכם,

All4home.org.il

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net