מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   בלוק פומיס
לחץ להגדלה
אם בעבר התרגלנו שכשאומרים בלוק מבודד מתכוונים לאיטונג הרי שעם הזמן למדו רבים לדעת כי את התנופה המרכזית שלה קיבלה איטונג בעיקר כתוצאה ממסע פרסום גאוני "לא איטונג לא קונה" שריצד על המסכים של כולנו בשנות התשעים וגם מאוחר יותר.

 

בלוק פומיס – היתרונות שבבלוק הירוק

 

אם בעבר התרגלנו שכשאומרים בלוק מבודד מתכוונים לאיטונג הרי שעם הזמן למדו רבים לדעת כי את התנופה המרכזית שלה קיבלה איטונג בעיקר כתוצאה ממסע פרסום גאוני "לא איטונג לא קונה" שריצד על המסכים של כולנו בשנות התשעים וגם מאוחר יותר.

כיום, אנו כבר יודעים שישנם בלוקים תרמיים איכותיים יותר, חזקים יותר וירוקים יותר מאלה של איטונג, בעיקר בהתחשב בעובדה כי הבלוקים של איטונג עשויים תערובת סיד וחומרים נוספים שמותפחים ואינם ידידותיים לאדם או לסביבה. על חומרים אלה ובעיקר על הסיליקה, תוכלו לקרוא במאמר נוסף.

החברה שהרימה את הכפפה בתחום חומרי בניה ירוקה ובעיקר כשמדברים על בלוקים, היא חברת טרמודן שנמצאת באזור התעשייה בצומת כנות. מדובר במפעל שעומד בכל התקנים האפשריים וקיבל את התו הירוק, תו הזהב ותקן איזו 9002.

חומר הגלם העיקי ממנו עשויים הבלוקים של טרמודן הוא הפומיס המיובא מתורכיה. מדובר בבלוקים תרמיים קלים, כ-600 ק"ג למ"ק, ומבודדים על בסיס צמנט. עשויים מאגרגט פומיס טבעי שנוצר מהתפוצצות הר געש. הלבה שהתקשתה בתהליך כלאה בתוכה אוויר רב וכך נוצרו מעין כיסים (כיסי אוויר) שהם אלה שיוצרים את שכבת הבידוד בבלוק. מסיבות אלה עומדים הבלוקים של טרמודן בתנאי האקלים הקשים ביותר שיש. האגרגט מורכב מחללים קטנים וסגורים ובהמשך, בתוספת הצמנט (חומרי בטון) מתקבל בלוק מבודד, חזק ואיכותי יותר.

בלוק פומיס – יתרונות נוספים

בניגוד לבלוקים של המתחרים, בלוקי הפומיס אינם עשויים סיד ולכן אינם תוקף חומרי בנייה אחרים.

כלומר, כיוון שהמוצר איכותי ומדויק ללא כל חומרי הדבקה וכולו מורכב חומרים צמנטיים הוא הכי טבעי בחיבורו עם חומרי הבנייה האחרים. הוא פשוט מאותה משפחה שלהם. מדובר בעובדה בעלת חשיבות רבי לקבלן המבצע ולדייר עצמו. ברוב הפעמים קבלנים שבנו עם בלוקים העשויים סיד שבו כעבור זמן לא רב לבצע תיקונים אחרי שנתגלו סדקים. ככה זה כשמדביקים בלוק העשוי סיד עם חומרים שאינם באים מאותה משפחה. הפתרון שמצאו בחברות אלו הוא הוספת דבקים שיימנעו סדקים בהמשך, מה שמייקר את עלויות הייצור ואינו כה ידידותי לסביבה.

בלוק פומיס – בידוד מושלם

הבידוד של בלוק פומיס Resistance) R=0.7-0.97). בחברה עמלו רבות כדי להגיע לבידוד המושלם, אקוסטי ותרמי כאחד. כך הרווחתם (וגם המדינה הרוויחה) חסכון באנרגיה וחשמל וגם חסימת מעברי קול ורעשים חיצוניים מהרחוב והדיירים השכנים וכן בין דיירי הבית עצמו.

בלוק פומיס – חסכון גדול בעלויות

הפומיס מוזיל עלויות בניה ,מאחר ואינו מצריך תהליך של הרטבה ושימוש בחומרים ותוספים לבניה, המייקרים אותה כמו מוצרי הדבקה מיוחדים וטיח ייחודי. כיון שמדובר בבלוק על בסיס צמנט הוא "מדבר" באותה שפה של חומרי ההדבקה העשויים אף הם על אותו בסיס. כך נמנעים מביצוע עבודות חוזרות ונשנות ותיקונים במבנים, כפי שקורה בבלוקים העשויים סיד.

חברת טרמודן : נושאים את התו הירוק בגאווה

בלוקים מפומיס עשויים חומרים ידידותיים לסביבה ונושאים את התו הירוק שניתן ע"י המשרד לאיכות הסביבה ומת"י. החברה מחזיקה גם בתו הירוק שהוענק לה על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

עוד על יתרונות הבלוק הירוק תמצאו באתר:

www.termodan.co.il

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net