מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   עיצוב פנים כדרך חיים
אחד השלבים החשובים ביותר בכל פרויקט בניה או שיפוץ של חללים מכל סוג שהוא: בין אם מדובר בחלל משרדי, עסק, חנות וכמובן בית מגורים או דירה בבניין משותף, הוא השלב של תכנון החלל הפנימי על כל מרכיביו, או במילים אחרות עיצוב פנים.

עיצוב פנים – היום זה כבר לא טרנד חולף אלה דרך חיים...

 

אחד השלבים החשובים ביותר בכל פרויקט בניה או שיפוץ של חללים מכל סוג שהוא: בין אם מדובר בחלל משרדי, עסק, חנות וכמובן בית מגורים או דירה בבניין משותף, הוא השלב של תכנון החלל הפנימי על כל מרכיביו, או במילים אחרות עיצוב פנים.

מעצב הפנים עונה לנו למעשה על שאלות מהותיות הנוגעות ישירות לדירה או לחלל הבנוי, הן מבחינת פרקטיקה וכמובן מההיבט האסתטי. נושאים כמו סוג הריצוף – פרקטים או קרמיקה, חלוקת החלל, האם יהיו נישות, מאילו חומרים ייעשו המחיצות ותבוצע החלוקה, מה יהיה חיפוי הקירות, האם ישתמשו ביריעות טפט או שצבע יספיק, אילו גוונים ייתנו לחלל, ועוד שאלות מהותיות רבות, כל אלה נכללים בשלב עיצוב הפנים שהוא למעשה בין השלבים הראשונים בכל פרויקט בניה או שיפוצים.

המודעות לעיצוב גדלה

עיצוב פנים  הוא תחום המתפתח בישראל בקצב מהיר מאוד. ניתן לראות מספר תוכניות טלוויזיה העוסקות בתחום וצוברות רייטינג גבוה מאוד. העלייה בהתעניינות בנושא היא תוצאה של השפעות מחו"ל וגם התפתחות ענף הנדל"ן בישראל.

החשיפה של הישראלים לפריטי אופנה, ריהוט, אביזרים לבית, תכשיטים ואדריכלות פנים דרך המדיה או בטיולים שנערכים מעבר לים, בעיקר באירופה, העלו את המודעות של הישראלים לחשיבות עיצוב פנים נכון. עיצוב המתאים למשתמש, בין אם מדובר בדירה או בית מגורים או משרד. כן, תמיד חשוב שהחלל יתאים את עצמו לבעליו ויאפשר לו שהות נעימה ותפקוד קל ונעים במהלך היום והלילה. עצוב פנים נכון יתרום לפרודוקטיביות ולהנאה מהשהייה בחלל המעוצב.

סוף מעשה במחשבה תחילה

אז נכון, עיצוב פנים ועיסוק בשיפוצים ושינויים הם חוויה יצירתית בונה, אבל לא כל כך פשוט וקל לעשות זאת, למרות איש המקצוע המלווה אתכם. חשוב כי לפני שניגשים לשיפוץ או לכל תהליך עיצוב פנים, וכדי למנוע אי הבנות,לגבש קונספט. האם אתם הולכים על קווים נקיים ומינימליזם, האם אתם אוהבים  עומס וצבעים, האם אתם בעד עיצוב פנים בסגנון הייטקי, או שאולי אתם אוהבים קלאסיקה. מה אתם חושבים על סגנון מרוקאי או ים תיכוני, או האם דווקא אירופה מדברת אליכם יותר. אחרי שגיבשתם רעיון מרכזי, ותכננתם לפרוטרוט עד רמת דלתות הפנים והריהוט, זה הזמן לגשת למלאכה.

כאן מומלץ להשתמש במעצב פנים מוסמך ומנובה, או אדריכל פנים. הוא גם ימליץ לכם קרוב לוודאי על קבלן ביצוע ששווה לעבוד איתו. מומלץ גם לבדוק בעצמכם קבלני ביצוע ולעשות שימוש מהותי בהמלצות ממי שכבר ניסה.

בהצלחה

נדל"ן

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net