מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לייצר סביבת לימודים תומכת בחדר הילדים
כל חיינו אנחנו לומדים: מכיתה א' ועד ו', לימוד לבגרויות, למבחני מיון לצבא או ל קורס פסיכומטרי. בהמשך מגיעה האוניברסיטה: חלקינו בוחרים בלימודי חינוך, אחרים בפילוסופיה או ברפואה. בין לבין לומדים בקורסים מקצועיים, בהשתלמויות ובסדנאות.

לייצר סביבת לימודים תומכת בחדר הילדים

 

 

כל חיינו אנחנו לומדים: מכיתה א' ועד ו', לימוד לבגרויות, למבחני מיון לצבא או ל

קורס פסיכומטרי. בהמשך מגיעה האוניברסיטה: חלקינו בוחרים בלימודי חינוך, אחרים בפילוסופיה או ברפואה. בין לבין לומדים בקורסים מקצועיים, בהשתלמויות ובסדנאות.

בשביל ללמוד ולהעמיק בצורה הטובה ביותר, יש ליצור בבית סביבת לימודים תומכת. אמנם הפרטים הקטנים בעיצוב סביבת הלמידה משתנים בין הגילאים אך תופתעו לגלות כי העקרונות זהים.

 

עיצוב החדר

כשמעצבים חדר שמיועד ללמידה, הכלל שחוזר על עצמו הוא מרחק מהדלת. את שולחן הלימודים מאוד לא מומלץ למקם מול הדלת מכיוון שמשם יכולים להגיע גירויים. מומלץ עוד פחות לשבת עם הגב לדלת, ישיבה כנגד לדלת עלולה ליצור מתח מיותר של הבלתי ידוע וכל רעש מקרי יכול להפתיע, להבהיל ובעיקר להפריע לתהליך למידה שקט ורגוע. מומלץ לתלות על קירות החדר תמונות מרגיעות ונעימות שישדרו מסר שלו, למשל תמונות נוף ומרחבים.

 

מנח גוף נכון

מנח גוף טוב יכול לשפר תהליך הלמידה אך הוא עלול גם להפריע. מתחים שנצברים בגוף עקב ישיבה ארוכה יכולים להפריע ולהעביר את הריכוז אל מחושי הגוף במקום בחומר הנלמד. כדאי לדאוג לשולחן או משטח כתיבה אחר בגובה מתאים, שלא יצריך כיפוף או מאמץ להגביה את הגוף כדי לכתוב או לקרוא בנוחות. כסא איכותי ונוח שמאפשר ישיבה זקופה ונוחה הוא כלי עבודה חיוני. במידה ויש צורך במשקפיים, הרכבתם בעת הלמידה תעזור לריכוז ולנינוחות העיניים. בנוסף כדי לשמור על חדות הראייה, כדאי לדאוג לתאורה מתאימה בחדר. אור צהוב ורך הוא המתאים ביותר.

 

ניקיון וסדר

סביבת עבודה נקייה ומסודרת תעודד למידה יעילה. כשהשולחן עמוס ומבולגן, מבלי שאנחנו שמים לב, חוסר הסדר מחלחל גם אל המחשבות ופוגע בטיב הריכוז. שולחן נקי ומסודר יעזור לתת המודע שלכם להיות נקי ופנוי למחשבות ממוקדות ומרוכזות שיקלו על הלמידה.

 

מוזיקה

מוזיקה יכולה להיות כלי נהדר לתמיכה בלמידה אך היא עלולה גם להפריע. שקט מוחלט בחדר בזמן הלמידה אינו מומלץ מכיוון שכל צליל שיגיע יפנה את תשומת הלב אליו ויצור הפרעה. מוזיקה חזקה או אנרגטית מדי, גם היא עשויה להוביל לאיבוד הריכוז ולכן המוזיקה המומלצת כרקע תומך ללמידה היא מוזיקה שקטה, נעימה ורגועה.

 

הפסקת התרעננות

חלק חשוב בתהליך הלמידה היא ההפסקה. שעות ארוכות ברצף עשויות להיות לא יעילות, לעומת פרקי זמן קצרים שיאפשרו לימודים על פני מספר שעות רב, שיביאו תוצאות בהתאם. מטרת ההפסקה היא רענון המח והכנסת אנרגיה חדשה למערכת. מתיחות, יוגה, מקלחת או הפסקת שתייה קלה יכולות לעורר את המערכת ולהכין אותה לפרק זמן נוסף של למידה מהנה ונעימה.

 

הימנעות מגירויים

כלל המפתח ללמידה מוצלחת הוא הימנעות, עד כמה אפשר מגירויים. לא מומלץ ללמוד מול חלון שיכול לחשוף גירויים מיותרים. צבעוניות מוגזמת בחדר הלימודים תיצור חוסר שקט בלתי מודע ותפריע למהלך למידה רציף. טלוויזיה היא הגירוי המשמעותי והנפוץ ביותר, יש אמנם הטוענים שהיא דווקא עוזרת להם לריכוז,  כדאי לבחון את זה היטב כי לרוב קשה הרבה יותר להתרכז כשהמסך ממולכם דולק. במלחמה על תשומת הלב שלכם, יהיה זה המסך שינצח.

 

שלכם,

www.all4home.org.il

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net