מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   שדרוג הבית עם בוא האביב
הגעתו של פסח דווקא בתקופת האביב היא לא מקרית כלל, ואיתה לא מקרי גם הנהוג לנקיונות פסח

 

הגעתו של פסח דווקא בתקופת האביב היא לא מקרית כלל, ואיתה לא מקרי גם הנהוג לנקיונות פסח. החשיבות של ביצוע נקיונות ורענון הוא לא רק לטובת טיהור הבית מהחמץ המצוי בו, או כי מדובר פה על תהליך חשוב יותר של אורור ופינוי הישן, על מנת שלחדש יהיה מקום להכנס אליו. אנשים רבים מנצלים את ההזדמנות של סוף החורף ובין הנקיונות, או אחריהם בוחרים לעשות גם כמה שדרוגים בבית עצמו, על מנת לשפר את המראה, להגביר את רמת הנוחות והפונקציונאליות ולהפוך אותו לנעים יותר כאשר למעשה, על מנת להשיג את שלושת הדברים הללו אין צורך בהשקעה כספית אדירה, גם לא צריך לפנות את הבית ולהתכונן לחודשים ארוכים של שיפוצים מייגעים, אלא מספיק בקצת יוזמה, תקציב זעום שלעיתים יוכל להסתכם בכמה אלפי שקלים בודדים, קצת קריאטיביות והנה לכם בית חדיש ומשודרג לחלוטין.

 

שיפוצים נקודתיים

במקרים של שדרוג הבית פעמים רבות די להתעכב על כמה פרטים בודדים על מנת לקבל מראה אחר לחלוטין של הבית כולו, כך למשל במקרים של פרקטים בהם ההשקעה הן מבחינת עלויות, וכך גם מבחינת זמן עבודה, היא באמת מזערית, לעומת זאת, האפקט המתקבל כתוצאה מהשינוי הוא אדיר. אפשרות נוספת להרחבה או לשינוי מבנה הפנים הוא שימוש בקורות או לוחות גבס המצריכות מידה קטנה מאוד של מאמץ אך מספקות חללים נוספים ומרחבים חדשים לחלוטין בבית כולו, בין היתר, לוחות גבס מהווים אלמנט מהותי במקרים בהם רוצים להוסיף חדרי ילדים בבית, או לחלופין לייצר חללים נוספים שאינם בהכרח ייעודיים.

 

לוחות גבס ניתנים להתקנה די פשוטה, כך שביום עבודה אחד בלבד תוכלו לייצר חדר נוסף בבית, בין אם אתם עושים זאת בתוך הבית, או בחלק החיצוני שלו. הטיפול בחדרים חיצוניים יהיה שונה כמובן, משום שיש צורך בפעולות איטום מפני גשם, יחד עם זאת, שיפוץ מסוג זה עדיין נותר בגדר שיפוץ חיצוני משום שאינו מצריך טיפול בתשתיות וצנרת, כלומר דיירי הבית יוכלו להמשיך את סדר החיים הרגיל שלהם ולהשאר בתוך הבית מבלי שיהיה צורך לעבור להתגורר במקום אחר.

 

כמובן ששדרוג ריהוט הבית גם הוא יכניס משב רוח רענן. בין אם תבחרו להחליף את הסלון בשלמותו או תבחרו להחליף פינת אוכל, או את התמונות שעל הקיר. ללא ספק שינוי מרענן שכזה תואם את תקופת ההתחדשות הטבעית שבאה עם עונת האביב. 

 

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net