מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   בחירת צבעים לבית
אחד הדברים שתמיד מסקרנים אותנו כשאנו מוזמנים למקום חדש הוא מהם הצבעים שבהם השתמשו כדי לצבוע את הבית. העיסוק בצבעים הוא יום יומי ממש כמו שאנו חווים את הצבעים ביום יום.

בחירת צבעים לבית

אחד הדברים שתמיד מסקרנים אותנו כשאנו מוזמנים למקום חדש הוא מהם הצבעים שבהם השתמשו כדי לצבוע את הבית. העיסוק בצבעים הוא יום יומי ממש כמו שאנו חווים את הצבעים ביום יום. צבעים מקיפים אותנו בכל אשר נלך ונביט, וכאשר אנו נדרשים להחליט על צבעים הדבר דורש מאיתנו בדיקה ובחינה גם פנימית וגם חיצונית אסתטית.

 

כיצד בוחרים צבעים לבית

כשאנחנו משפצים דירה או בונים בית אנו נדרשים להחלטות רבות בעניינים שונים. אחת ההחלטות החשובות שעלינו לעשות היא באיזה צבעים להשתמש בבית. החלטה זו איננה פשוטה וקלה. הרי בבית ישנם מספר חדרים שיש להם שימושים שונים. חדרי שינה, חדרי עבודה, חדרי רחצה ונוחיות, חדר אורחים , חדר אוכל או פינת אוכל, מטבח, הול כניסה וכיוצא באלה. האם לכל החדרים מגיע צבע אחיד, או שאולי ניתן לבחור צבע שונה לכל חדר או למספר חדרים? כמובן שאין חוקים כתובים או ברורים לשאלה זו ובסופו של דבר העניין תלוי בכם. ברצון שלכם ובנטייה הטבעית שלכם לצבע זה או אחר. אז איך בכל זאת מתחילים לבחור צבעים?

 

צבעים משקפים אישיות

בחירת צבעים זה אומר לתת לאישיות שלכם לבלוט בבית שלכם. אדם הבוחר צבעים מסויימים מאפשר לאישיות שלו ולאופי שלו לבלוט החוצה. אנשים בעלי אופי נוח ומתון נוטים לבחור צבעים בעלי גוון שונה מאנשים בעלי אופי סוער ותוסס. אנשים יצירתיים יבחרו צבעים שונים מאנשים שאינם יצירתיים וכך הלאה. אין הדבר אומר, כי כל האנשים היצירתיים יבחרו את אותם הצבעים, אלא שניתן להבחין בקבוצות של אנשים ובתוכם קיימים כל הגוונים וגווני הגוונים האפשריים.

כדי להתחיל במשימת בחירת הצבעים לבית כדאי להיעזר בכמה דברים:

  • בתים של אחרים – מומלץ בחום לבדוק בתים של אחרים. אנשים שאתם מכירים שניתן להתייעץ איתם. לבחון את הצבעים שנבחרו בבתים אלה ולראות כיצד הם משתלבים זה בזה ולראות האם שילוב זה נראה לכם ומה אתם הייתם משפרים.
  • מגזינים של עיצוב – אחד הדרכים הנפלאות לבחור צבעים זה בעזרת מגזינים של עיצוב הבית. מגזינים אלה מצולמים וערוכים על ידי אנשים שכל עולמם הוא עיצוב בתים ושם תוכלו לקבל את הבחירות של מעצבים רבים בכל תחומי העיצוב וגם בכל הנוגע לצבעים.
  • התייעצות עם מעצב פנים – בנוסף לכל הבדיקות הללו כדאי להיעזר גם במעצב פנים שמכיר ויודע את עולם הצבעים, ושיוכל לייעץ לכם על פי נסיונו לגבי הבית שלכם ואפשרויות בחירת הצבעים עבורו.

 

איזה סוג צבעים לבחור?

שאלה זו היא שאלה מקצועית כמו שהיא שאלה אסתטית. ישנן חברות רבות המייצרות צבעים, ובארץ מובילות טמבור ונירלט בייצור הצבעים המקומי. גם טמבור וגם נירלט מייצרות מגוון צבעים לכל מטרה, החל מצבעים לשליכט ולקירות חיצוניים וכלה בצבעים לקירות פנימיים, למתכת, לעץ וכיוצא באלה. לאחר התייעצות עם איש מקצוע תוכלו לבדוק את היצע הצבעים ואת הגוונים השונים שניתן לערבב מהם, כך שתוכלו לבחור את הצבע והגוון המתאימים לכם בדיוק.

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net