מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   אבטחת הבית – פתרונות למציאות עגומה
לחץ להגדלה
על פי נתוני משטרת ישראל בכל 25 דקות נפרץ בית בישראל, נתונים מפחידים אלה מלמדים אותנו שאין מרווח או מקום לטעות.

 

אבטחת הבית – פתרונות למציאות עגומה

 

על פי נתוני משטרת ישראל בכל 25 דקות נפרץ בית בישראל, נתונים מפחידים אלה מלמדים אותנו שאין מרווח או מקום לטעות – ביתינו מבצרנו לא יגשים את האימרה אם לא נפעל שכך אכן יהיה. פריצות רבות מתרחשות כאשר איננו נמצאים בבית, עם זאת חלק מתרחשות דווקא בשעות לילה מאוחרות כאשר בני הבית שקויים בשינה עמוקה. לא אחת עוברת במראשי המחשבה, מה יקרה לילד מעיר שיתעורר למשמע קול בחדרו? מפחיד!

תשמחו לשמוע שלחוסר האונים יש פתרון מעשי, אפשר וצריך להגן על הבית, על בני ביתינו יותר מאשר על רכושנו – אפשר להפוך את ביתינו למבצרנו. איך עושים זאת?

הפתרונות המוצעים אינם באים האחג על חשבון השני, מדובר בפתרונות משלימים ואיכותיים. יחד הם מספקים התראה בפני הפורץ אשר ישקול מספר פעמים אם להיכנס לבית מוגן או לוותר שמא יתקל בהתנגדות.

 

סורגים

סורגים הינם הפתרון הויזואלי הותיק והמרתיע שאנו מוצאים בבתים רבים. ברבי קומות הם נועדו להגן על ילדינו מנפילה. בבתים פרטיים ומבנים צמודי קרקע הם נועדו להגן עלינו מפני פריצה. פורץ אשר מבחין בסורג יחשוב פעמיים אם לנסות ולהיכנס למרחב המוגן. ניסור הסורג יוצר רעש ותשומת לב. בשעות הלילה הפורץ כלל לא ינסה להיכנס למתחם מסורג בלב שכונת מגורים.

כמו בכל תחום לסורגים יצרנים שונים, בוגים שונים רמות גימור ואיכות משתנים. סורגים אינם אלמנט יפה, ובוודאי אינם מוסיפים חן למבנה. כיום ישנם פתרונות מעוטרים כאלה אשר ניתנים לפתיחה וסגירה וכן ניתן לצבוע את הסורג כך שיתאים למראה הכללי של הבית.

ממולץ לרכוש סורגים אצל איש מקצוע מנוסה ובדומה לכל תחום לוודא המלצות, זמני אספקה וכן לעשות השוואת מחירים.

 

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה נועדו להתריע על פריצה ולעורר תחושת בהלה ולחץ אצל הפורץ. הן לא ימנעו מהפורץ לחדוק לביתכם אולם בהחלט יגרמו לו להילחץ ולשאוף להתפנות מהבית בתוך 2-3 דקות (מרווח זמן עד להגעת הסייר מטעם חברת האבטחה). מערכות אזעקה קיימות בדרגות איכות שונות. רמות תחכום מתקדמות, חלקן מחוברות למערכות צילום, מחולקות לאיזורים רבים.

תפקידן של מערכות האזעקה הוא ליידע על חדירה ולעורר בהלה ולחץ אצל הפורץ – הן לא ימנעו ממנו לחדור. עם זאת, שילוב בין סורגים ומערכת אזעקה קרוב לוודאי ימנע את הפריצה לבית בוודאי כאשר בני הבית שוהים בתוכו.

בהיבט המקצועי שיווקי מערכות אזעקה לבית הם סיפור מעט שונה. מי שראה יצאת צדיק ראה שבתחום זה בניגוד לסורגים שהם מוצר low tech  קל מאד ליפול על איש מקצטע שינצל את חוסר העבודה שלנו. על כן מומלץ מאד לעשות סקר שוק, לבדוק מספר אנשי מקצוע ולקבל מספר הצעות מחיר.

 

גדלו כלב

נמצא שבית אשר מגדל כלב נפרץ פחות, הכלב מרתיע את הפורצים עוד יותר והם יחששו להתקרב פן מדובר בכלב תוקפני. הכלב יפסק לכם הגנה גם אם תצאו מהבית. נבחיותיו יעוררו חשד בקרב שכינכם ויגרמו לפורץ לחשוש מהתמודדות עמו.

בשורה התחתונה, סורג אפשר לנסר, מערכת אזעקה לתלוש וכלב להרעיל. אולם ככל שתשלבו יותר אלמנטים יחד סביר שאליכם לבית – לא ינסו להכנס ותגשימו את האימרה – ביתי מבצרי!

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net