מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   בניה ירוקה
נייה ירוקה עושה שימוש באלמנטים שונים אשר במכלול יוצרים סביבה ירוקה אשר עושה שימוש במשאבי הטבע ליצירת אנרגיה לבנייה של אלמנטים.

בנייה ירוקה

אחד הטרנדים החזקים בתחום הבנייה היום הוא טרנד הבנייה הירוקה. המשמעות של בנייה ירוקה היא מעבר להגנה על הסביבה אלא נכון להיום מתווספות לה משמעויות נוספות כמו חיסכון של משאבים יקרים, עלויות נמוכות של תחזוקת הבית, יצירת סביבה בריאותית ובטוחה יותר לגור בה ועוד. בנייה ירוקה עושה שימוש באלמנטים שונים אשר במכלול יוצרים סביבה ירוקה אשר עושה שימוש במשאבי הטבע ליצירת אנרגיה לבנייה של אלמנטים. מהי למעשה בנייה ירוקה וכיצד היא באה לידי ביטוי בבנייה? כל התשובות בכתבה הבאה.

מהי בנייה ירוקה?

בנייה ירוקה היא גישת בנייה אשר עושה שימוש באלמנטים טבעיים במכלול המערכתי של בניית מבנים. תכנון המבנה, הבנייה עצמה והעיצוב של הבית מבוצעים תוך שמירה על איכות הסביבה, חיסכון בחומרי גלם, שימוש בחומרי גלם הנחשבים ללא מזהמים את הסביבה ועוד. בנייה ירוקה היא בנייה אשר משלב התכנון ועד לשלב הביצוע מובילה את העיקרון המנחה של שמירה על איכות הסביבה, שימוש בחומרים ממוחזרים, בחירה באלמנטים שלא פוגעים בטבע וניצול של המשאב הטבעי ליצירת אנרגיה.

יתרונות בנייה ירוקה

לבנייה ירוקה יתרונות רבים לא רק על הסביבה אלא גם על הדיירים של הבית המתוכנן ונבנה על פי עקרונות הבנייה הירוקה. על ידי ניצול המשאבים הטבעיים כמו השמש ליצירת אנרגיה ועל ידי שימוש בחומרי גלם ממוחזרים מעניקה הבנייה הירוקה אפשרות לחסוך כספים רבים בעת ביצוע העבודות. מגורים בסביבה ירוקה של מבנה שנבנה בשיטת בנייה ירוקה נחשבים למגורים בסביבה בריאה ולא מזהמת.

בנייה ירוקה בפועל

בפועל, בניה ירוקה עושה שימוש באלמנטים שונים מהטבע. אחת הפעולות החשובות ביותר בתכנון על פי עקרונות הבנייה הירוקה היא למקם את המבנה באופן כזה שיאפשר ניצול מרבי של הסביבה כמו ניצול של מי התהום לצרכי השקיה. בנוסף, תכנון של צורת הבית במסגרת בניה ירוקה מאפשר ניצול של משאבי כיווני האוויר והרוח לאוורור, קירור וחימום של הבית מבלי הצורך במקורות אנרגיה חלופיים. בנוסף, הכנת מצע ליצירת אנרגיה סולרית מאפשר צמצום ניכר בצורך במקורות חשמל קונבנציונאליים מה שמהווה חיסכון כספי כמו גם חיסכון סביבתי. 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net