מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   שיקולים עיקריים בבחירת גופי תאורה למטבח
בחירת גופי תאורה למטבח נובעת ממספר שיקולים עיקריים. ראשית, גופי תאורה המיועדים להצבה במטבח צריכים להיות יעילים כך שיהיה ניתן לעבוד במטבח בצורה נוחה.

שיקולים עיקריים בבחירת גופי תאורה למטבח

בחירת גופי תאורה למטבח נובעת ממספר שיקולים עיקריים. ראשית, גופי תאורה המיועדים להצבה במטבח צריכים להיות יעילים כך שיהיה ניתן לעבוד במטבח בצורה נוחה. בסופו של דבר ברור כי לא מומלץ להשאיר אזורים מוצלים ליד התנור או באזור השיש, בהם אנו עובדים עם כלים כמו סכינים או סירים חמים. האור במטבח צריך להיות חזק מספיק כך שנוכל לראות את כל הפרטים הקטנים בכל מקום, ויש להתייחס למטבח מבחינה זו בדיוק כאילו היינו מעצבים את התאורה במקום עבודה כמו סדנה או נגריה. אך מהצד השני המטבח הוא חלק מהבית ופעמים רבות מהווה את החלק החשוב ביותר בו. בעיקר כאשר מדובר במשפחות עם ילדים שבהן לא פעם המפגש היחידי בין בני הבית מתרחש בשעת הארוחות המתקיימות במטבח.

 

מסיבה חשובה זאת עולה המסקנה כי גופי תאורה למטבח לא נועדו לספק אך ורק תאורה שתאפשר עבודה נוחה במטבח, אלא גם ליצור אווירה ביתית ונעימה שתעודד את השהות בחלל זה. האור שמספקים גופי התאורה צריך להיות לכן חזק אך לא חזק מדי, כך שלא יגרום לאחר פרק זמן קצר לתחושה לא נעימה, עייפות מוגברת ואף לכאבי ראש במקרים החמורים יותר. אור לבן ואחיד המופק מגוף תאורה אחד הוא בדרך כלל הפתרון לכך, אך בחללים מסויימים יתאימו דווקא מספר גופי תאורה קטנים יותר אשר כל אחד מהם אחראי על התאורה באזור אחר. גופי תאורה למטבח יכולים לספק גם אור רך יותר, וניתן "לעמעם" את האור בפינת האכילה מבלי לפגוע בתאורה החיונית לאזור העבודה.

 

שיקול נוסף בבחירת גופי תאורה למטבח צריך להיות השיקול הכלכלי. מחירם של גופי התאורה יכול לנוע על טווח רחב, כאשר ההבדלים במחיר נובעים מאיכות החומרים, רמת העיצוב, וכמובן הגודל והמורכבות של גופי התאורה. אך חשוב מאוד לזכור כי מעבר למחיר, גוף התאורה צריך לקחת בחשבון גם את צריכת החשמל הצפויה שלו. ישנם גופי תאורה למטבח המתאפיינים בהספק גדול ובטכניקות המאפשרות חסכון בחשמל, ולעיתים שווה להשקיע בגוף תאורה יקר יותר אשר לאורך זמן יאפשר לצמצם את ההוצאה הכספית על חשמל.

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net