מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   איך לבחור גריל גז?
לעומת מנגל הפחמים, גריל הגז הינו ללא ספק הבחירה הירוקה והאיכותית ביותר בימינו. אין צורך בפחמים, ההדלקה מהירה, הבערה מתבצעת ללא שימוש בחומרים כימיים...

איך לבחור גריל גז?

לעומת מנגל הפחמים, גריל הגז הינו ללא ספק הבחירה הירוקה והאיכותית ביותר בימינו. אין צורך בפחמים, ההדלקה מהירה, הבערה מתבצעת ללא שימוש בחומרים כימיים, אין עשן, אין לכלוך שחור ודביק והבשר נצלה באחידות על פני הרשת. והטעם? פשוט ממכר! כל זאת אמת ויציב אך עדיין, לא כל גריל גז מסוגל לספק את הסחורה לשמה הוא נקנה. להלן מספר טיפים מועילים לבחירת גריל גז מומלץ שבהחלט שווה את ההשקעה באדיבות דני מ-די אנ אס יבואן גריל גז גרנדהול.

 

מימדים של גריל גז

כמו שכולנו מכירים ממנגל הפחמים, ישנם מנגלים אשר משמשים אותנו לצליית בשר כשאנו מחוץ לבית, בטיולים ובפארקים (קטנים יחסית) וישנם כאלה מפנקים וגדולים יותר אשר נשארים קבועים במרפסת או בחצר. כך גם לגבי גריל הגז. גריל גז מומלץ הוא כזה אשר ראשית כל מתאים במידותיו לצרכים שלכם. ניתן למצוא מספר גדלים במאפיינים הטכניים של כל גריל גז (בס"מ) כגון,71X45 70X49 וכו'. שימו לב לוודא כי המקום הפנוי למנגל תואם למידות הסופיות שלו ולא רק לשטח הצלייה על פי המספרים שהובאו כאן בדוגמא.

 

עוצמה והתאמה לגודל

גריל גז איכותי הוא כזה המאופיין בעוצמת בערה חזקה, אך עדיין מאפשר פיזור הגיוני על פני המשטח. ככל שהעוצמה גדולה יותר כך היחס בין הכוח לשטח משטח הצלייה הופך להיות גדול בהתאם. וודאו כי למנגל מספר מבערים (לשם שליטה טובה יותר על העוצמה ופיזור חום טוב יותר) וכי חלוקת ערך ה- BTU בשטח הצלייה בסמ"ר נותנת ערך גדול מ- 16, מדד ליכולת הגריל לצלות בשרים על פני שטח כל המשטח.

 

פיזור חום

ללא מערכת איכותית לפיזור חום כגון מערכות מנירוסטה, אבנים לוהטות, מבערי מפוח וכו' אל תרכשו גריל גז. מערכת פיזור החום תבטיח שכל משטח הצלייה שלכם יהיה אפקטיבי בפועל ולא רק באופן אובייקטיבי באמצעות החישוב שהוזכר לעיל. מומלץ לבדוק שמקור החום יהיה מרוחק ממשטח הצלייה כאשר ישנם מתקני גריל גז אשר מסוגלים לאפשר את מיקומו של המשטח בגבהים שונים.

 

תוספות

בבואכם לבחור גריל גז, מומלץ לשים לב גם לפרטים הקטנים שיעשו את כל ההבדל במהלך צליית הבשר, כגון: סוג החומר המרכיב את המשטח (עדיף נירוסטה), "מכסה" לשמירה על לחות המזון הנצלה, ידיות הזזה, משטחי עבודה, אפשרות לקומות רשתות (למשל, לצליית ירקות) ומגירות ועוד.

 

קנייה נעימה!

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net