מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   התאמת הגדר לקונספט העיצובי של הבית
לחץ להגדלה
התאמת הגדר לקונספט העיצובי של הבית תלויה במרכיבים שונים, והיא מתאפשרת לנוכח העיצובים השונים של גדרות הקיימים כיום בשוק. כלומר, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובי גדרות לבית בסגנונות שונים, שמאפשרים בחירה מגוונת בין סוגים שונים, חומרים שונים וצורות גימור שונות.

 

התאמת הגדר לקונספט העיצובי של הבית תלויה במרכיבים שונים, והיא מתאפשרת לנוכח העיצובים השונים של גדרות הקיימים כיום בשוק. כלומר, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובי גדרות לבית בסגנונות שונים, שמאפשרים בחירה מגוונת בין סוגים שונים, חומרים שונים וצורות גימור שונות. שני החומרים העיקריים שמהם מעצבים ומייצרים כיום גדרות הם מתכת ועץ, אך ניתן למצוא גם גדרות מעוצבות מפלסטיק קשיח בצורות ובעיצובים שונים.


גדרות תואמות עיצוב

התאמת הגדר לקונספט העיצובי של הבית מצריכה תכנון מוקפד של גדר הבית, עוד בשלב תכנון ועיצוב הבית כולו. עיצוב הבית מושפע לא מעט מהתכנון האדריכלי שלו, וכך גם לגבי עיצוב הגדרות. גדרות הם אלמנטים המיועדים לכמה מטרות עיקריות:

·       שמירה על הבית וסימון המגרש של הבית

·       שמירה על הילדים בתוך חצר הבית

·       שמירה על חיות מחמד בתוך חצר הבית

·       חלק מעיצוב הבית והחצר

כאשר בוחרים גדרות לבית יש להתייחס לאלמנטים אלה, והמבחר הוא רחב ומגוון. התאמת הגדר לקונספט העיצובי של הבית מחייבת התחשבות בסגנון שנבחר לעיצוב הבית והגינה, על מנת לעשות התאמה אסתטית מושלמת, וזאת בנוסף לתפקידים הפרקטיים של הגדר שגם אותם יש לקחת בחשבון.


גדרות מעוצבות

גדרות משמשות בחצר הבית במקומות שונים כמו: גבול המגרש, מסביב לבריכות שחיה, מסביב לערוגות צמחים, לגידור חלקים שלא רוצים שילדים או בעלי חיים יכנסו אליהם וכדומה. על מנת ליצור את האווירה המתאימה לבית, יש לבחון תחילה את החומר שממנו מעוניינים לבנות את הגדר. בית שמעוצב בסגנון כפרי חם עם פרגולת עץ גושני מעל מרפסת הגינה יבקש טיפול דומה גם בגדר הבית. כיום ניתן למצוא אין ספור גדרות המעוצבות בעץ מסוגים שונים ובסגנונות רבים, שיכולים להתאים לגישת עיצוב זה בחצר. גדרות עץ אלה מותקנות על גבי תשתית מתכת חזקה, הנוצקת לקרקע ישירות או על גבי חומה נמוכה שמעליה מותקנת הגדר. השילוב בין מתכת ועץ במקרים אלה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר לצרכי עיצוב אלה, כאשר עובי הגדר, גימור הגדר וצבע הגדר נקבעים בהתאם לעיצוב שנבחר לבית כולו, על מנת שישלים אותו.

סגנון הבנייה המודרני מחייב התייחסות שונה לנושא הגדרות. התאמת גדרות לקונספט העיצובי של הבית במקרים אלה חייבת להתחשב באלמנטים הבולטים של סגנון זה, הכוללים קירות בטון חשופים וחלקים, חלונות זכוכית גדולים, תריסים חשמליים מתגלגלים ושימוש נרחב במתכת כחלק מהסגנון. על מנת שהגדר תשלים את המראה הזה עליה להיות חזקה, גדולה ובטוחה, ומעוצבת ממתכת חסינת חלודה. גדרות אלה יכולות להיות מעוצבות באופן ורטיקאלי (בצורת עמודים העומדים אנכית לקרקע), או באופן מאוזן, כאשר הקורות העיקריות של הגדר נפרשות לרוחב הגדר ולא לגובהה.

החומרים שניתן לבנות מהם גדרות אלה הם ברזל, פלדה, אלומיניום, נירוסטה וכיוצא באלה. על חומרים אלה להיות עמידים בתנאי מזג האוויר השוררים בחוץ כל ימות השנה, וניתן לצבוע אותם במגוון צבעים רחב, כאשר הצבע המוביל הוא שחור או כסף מסוגים שונים.

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net