מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   איך להכין את הילדים למעבר הדירה
מעבר דירה יכול להיות משימה מורכבת, מכיוון שיש לדאוג לאלמנטים רבים, כדי לבצע זאת על הצד הטוב והיעיל ביותר. אחד הדברים החשובים לקראת מעבר לדירה חדשה הוא הכנת הילדים. רבים שואלים: איך להכין את הילדים למעבר דירה, על מנת שדבר לא יפגע בהם בצורה משמעותית.

 

מעבר דירה יכול להיות משימה מורכבת, מכיוון שיש לדאוג לאלמנטים רבים, כדי לבצע זאת על הצד הטוב והיעיל ביותר. אחד הדברים החשובים לקראת מעבר לדירה חדשה הוא הכנת הילדים. רבים שואלים: איך להכין את הילדים למעבר דירה, על מנת שדבר לא יפגע בהם בצורה משמעותית. חשוב להבין, כי כל מעבר דירה קשה לילדים, מכיוון שפירוש הדבר הוא ניתוקם מהמקום שאליו התרגלו, מהחברים שלהם, מבית הספר (במקרים רבים) וכדומה. לפיכך, מומלץ לעשות את מעבר הדירה בחודשי הקיץ בעת החופש הגדול, מכיוון שהדבר מאפשר התאקלמות מהירה ונוחה יותר גם לילדים וגם להורים.


הכנות מוקדמות

מומלץ להכין את הילדים למעבר הדירה בשלב כמה שיותר מוקדם. לאחר שהחלטתם לעבור לדירה חדשה, ובמיוחד עם מדובר על עיר אחרת או מקום מרוחק ממקום המגורים הנוכחי. שבו עם הילדים, וספרו להם על המקום החדש, על היתרונות שלו (גדול יותר, נוח יותר, יהיה לכם חדר פרטי משלכם וכדומה) ועל הסביבה החדשה. לאחר מכן, מומלץ לעשות כמה פעולות חשובות:

·       לקחת את הילדים לאיזור החדש

·       להראות להם את הסביבה החדשה

·       במידת האפשר יש לרשום אותם לקייטנה במקום החדש עוד לפני המעבר, כדי שיכירו את ילדי הסביבה

·       להכין אותם לקראת האריזה והמעבר עצמו

בצורה כזו יתחילו הילדים להתרגל למחשבה שהם עומדים לעבור ולחיות במקום חדש, והדבר לא ייפול עליהם במפתיע. במידה ואתם בונים בית במקום חדש, מומלץ לקחת את הילדים בתקופת הבנייה ולשתף אותם בתהליך. דבר זה יגרום להם לרצות לעבור ,ולהתאהב במקום החדש ההולך ונבנה לנגד עיניהם. אפשר לנצל שבתות וחופשות לביקורים באתר הבנייה כדי שהילדים יתרגלו לדבר.


איך להכין את הילדים למעבר דירה לקראת יום המעבר

לקראת יום המעבר יש לשתף את הילדים בכל הפעולות הנחוצות לשם העברה. מומלץ לשתף אותם בפעולות האריזה של הבית, ובמיוחד של החדר שלהם. יש להראות להם כיצד לארוז את החפצים השונים, כיצד להפריד בין בגדים, נעליים, משחקים, ספרים, דברי בית ספר ולימוד וכיוצא באלה. יש לעודד את הילדים לארוז הכל בעצמם, ולפקח על אריזת חפצים שבירים ועדינים. לאחר שארזו את החדר שלהם, יש לשתף אותם באריזת חלקים אחרים של הבית כמו המטבח, ספרים וכדומה. שיתוף הילדים יגרום להם להיות פעילים, ולא לחשוב אודות המעבר מבחינה אישית. ביום ההובלה מומלץ לשכן את הילדים אצל חברים או בני משפחה, כדי שלא יהיו בדרך בזמן שהסבלים עובדים. במידה ואין אפשרות לכך, יש להעסיק את הילדים בדברים שונים כדי שלא יפריעו.

השאלה איך להכין את הילדים למעבר הדירה חשובה, ויש לנקוט בכל הטיפים שנמנו כאן על מנת להפוך את חווית המעבר לחיובית, ולא לאפשר לה להפוך לטראומה בלתי רצוייה לילדים.

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net