מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   התקנת בריכה פתוחה
לחץ להגדלה
ניתן להתקין בריכה פתוחה בחצרות של בתים פרטיים או בשטחים ציבוריים. הבריכה השכיחה היא מלבנית ובגודל של 32 מ"ר, עלותה עומדת על בערך 60,000 שקל, וקיימת אפשרות להתקין אותה גם בתוך הבית או על הגג.

ניתן להתקין בריכה פתוחה בחצרות של בתים פרטיים או בשטחים ציבוריים. הבריכה השכיחה היא מלבנית ובגודל של 32 מ"ר, עלותה עומדת על בערך 60,000 שקל, וקיימת אפשרות להתקין אותה גם בתוך הבית או על הגג. בריכה מעלה את ערך הנכס, והיא דורשת הרבה פחות מים מכפי שנהוג לשער. בריכה פתוחה לדוגמא ממלאים פעם אחת בלבד, כאשר ציוד מיוחד ומערכות פילטר וסינון מבצעים סירקולציה, וכך שומרים על הניקיון. עלויות ההתקנה נקבעות לפי סוגי הבריכות הביתיות:

א. בריכות יצוקות מבטון – התקנה של בריכות יצוקות מבטון נמשכת חודשיים. ההתקנה כוללת הליך בנייה מאסיבי ומחירה הממוצע הוא 100,000 ש"ח.

ב. בריכות מתועשות – זו היא ההתקנה הנפוצה ביותר. מדובר על בריכות הנבנות ומותקנות באמצעות פאנלים בחיפוי ויניל, משך ההקמה הוא שבוע בלבד והעלות מתחילה מ-50,000 ש"ח.

ג. בריכות פיברגלס – אלו בריכות המתאימות בעיקר לפנטהאוז, ולכן הן פחות שכיחות. ההתקנה שלהן פשוטה יחסית והעלות מתחילה ב-40,000 ש"ח.

בעת בחירת בריכות שחיה יש לקחת בחשבון את השטח ואת התקציב. בנוסף, לכל רשות מקומית תקנים ותנאים משלה להענקת אישור עבור בנייה והתקנה של בריכה פתוחה.

הציוד הדרוש עבור בריכות

בכל הנוגע אל ציוד, יש רשימה בסיסית של מוצרים הכרחיים, והמון תוספות שיכולות לשדרג את הבריכה:

-        מנועים

-        מערכות חימום

-        מערכות מלח

-        רובוטים לניקוי

-        פילטרים

-        סקימרים

-        משאבות

-        תאורה

-        כיסויים

-        ריהוט גינה

את הציוד כדאי לרכוש מחברה אמינה ומנוסה בתחום הבריכות. הדבר החשוב הוא לבדוק מי היצרן של הציוד, האם הוא עומד בתווי התקן הנדרשים בישראל ומה הניסיון שלו. תפעול ותחזוקה של בריכה פתוחה תלויים במידה רבה בסוג הציוד ובאיכותו. עדיף להשקיע מראש בציוד איכותי, מאשר לסבול מתקלות חוזרות ונשנות בבריכה, או חלילה מבעיות בריאותיות הנובעות כתוצאה מתחזוקה ירודה.

תחזוקה של בריכה פתוחה

פעולת התחזוקה ההכרחית עבור בריכות היא סינון. יש להפעיל את משאבת הבריכה במשך 10 שעות ביממה ברציפות לפחות, כאשר את רמת ההתנגדות למעבר המים ניתן לבדוק באמצעות מסנן לחץ בעת חזרת המים לבריכה. חשוב גם לבצע הכלרה של הבריכה, ולבחור את רמת החומציות הנכונה. כלור הוא חומר רעיל ונפיץ, ושימוש בכמויות מוגזמות עלול לגרום נזק למתרחץ.

את התחזוקה ניתן לבצע באופן עצמאי ועל בסיס אינדיקציות רבות. במקרה בו המנוע לא עובד, המים המלוכלכים חוזרים דרך הדיזות או כאשר המטאטא היונק מחובר, אך לא מצליח לשאוב, הצורך בתחזוקה בולט במיוחד. מעבר לכך, מומלץ להגביר את פעולות התחזוקה או להתייעץ עם אנשי מקצוע גם במקרים בהם מי הבריכה הופכים להיות ירוקים ועכורים, או כאשר היא מאבדת מים. ביצוע פעולות התחזוקה עם הציוד המתאים יאפשר הנאה מהבריכה לתקופה ארוכה.

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net