מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   דגשים בעיצוב חדר עבודה
לחץ להגדלה
כל משרד באשר הוא חייב להוות ככלי עזר לבעליו ולא לעזר כנגדו. זוהי הסיבה מדוע עיצוב חדר העבודה הינו כה משמעותי בחייו של בעל המשרד ולא משנה באם מדובר במשרד ביתי או במשרד במבנה ציבורי או מסחרי. להלן מספר דגשים בעיצוב חדר עבודה

דגשים בעיצוב חדר עבודה

כל משרד באשר הוא חייב להוות ככלי עזר לבעליו ולא לעזר כנגדו. זוהי הסיבה מדוע עיצוב חדר העבודה הינו כה משמעותי בחייו של בעל המשרד ולא משנה באם מדובר במשרד ביתי או במשרד במבנה ציבורי או מסחרי. להלן מספר דגשים בעיצוב חדר עבודה.

 

שולחן העבודה

שולחן העבודה הינו פריט ריהוט משרדי דומיננטי מאוד בחדר העבודה. במידה ומדובר בבעל מקצוע אשר נותן שירות לקהל, על השולחן להיות מעוצב, מרשים ומכובד. כאשר מדובר במשרד ביתי וללא קבלת קהל, השולחן חייב להיות פונקציונאלי והעיצוב פחות חשוב, אלא אם מעוניינים ליישר קו עם הקווים העיצוביים המרשימים של פנים הבית, במידה וישנם כאלו. על שולחן העבודה לכלול מגרות, חלקן בעלות אפשרויות נעילה, מקום רב לתנועות הרגליים, גובה תקני מהרצפה ובמילים אחרות, שולחן ארגונומי בלבד לעבודה מרובת שעות. חשובה במיוחד תשומת הלב לנוחות העבודה אל מול המחשב. יש לנסות את השולחן, לאמוד את זווית הישיבה והמיקום האופציונאלי של המחשב, היכן יעברו הכבלים השונים והאם הם יהיו נסתרים, למראה אסתטי והומוגני.

 

מיקום הישיבה

חשוב מאוד למקם את פינת העבודה במקום שאינו חשוף לשמש, במיוחד לא במיקום כזה אשר קרני השמש מסנוורות את המשתמש. כמו כן, אין לשבת עם הגב לדלת ולא קרוב מדי לחלון, על מנת שרוח לא תעיף את הניירת לכל עבר. באשר ליחס בין מקום הישיבה לבין אלמנטים טכנולוגיים אחרים במשרד כגון המדפסת המשולבת, כיום נוטים להרחיק בין השניים וזאת בעקבות טכנולוגיית ה- wireless אשר משחררת את החיבור הפיזי בין פתרונות המחשוב וציודי הקצה השונים.

 

עיצוב פנים

מלאכת עיצוב המשרד ממשיכה ומתמקדת ביצירת סביבת עבודה נעימה ומכובדת ככל האפשר. לצורך העניין יש לקחת בחשבון את צורכי התאורה ולהשתמש בגופי LED חזקים וחסכוניים, להשתמש בוילונות דקורטיביים כגון וילונות גלילה או וילונות רומיים ולהשתמש באפקטים מרעננים על הקירות כגון צביעת קירות נגדיים, שימוש בטפטים או במראות.

 

 

זכרו לבחור גם ריהוט משרדי משלים לצרכי אחסון. כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות אחסון חכמים על מנת שהמשרד לא יהפוך לתוהו ובוהו שלם תוך זמן קצר.

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net