מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   איך חברת אחזקת מבנים חוסכת כסף לדייר הבניין?
הבניין שלכם נראה כמו חדר אשפה? המעלית עובדת לסירוגין וזה עוד במקרה הטוב? סימן שאתם זקוקים לשירות קצת יותר טוב מזה אותו אתם מקבלים מועד הבית. רבים מהדיירים אינם חשופים לאופציה הזאת משתי סיבות עקריות, דעות קדומות ומיתוסים והסיבה השנייה חוסר מודעות אמיתית לאפשרות הקיימת.

 

הבניין שלכם נראה כמו חדר אשפה? המעלית עובדת לסירוגין וזה עוד במקרה הטוב? סימן שאתם זקוקים לשירות קצת יותר טוב מזה אותו אתם מקבלים מועד הבית. רבים מהדיירים אינם חשופים לאופציה הזאת משתי סיבות עקריות, דעות קדומות ומיתוסים והסיבה השנייה חוסר מודעות אמיתית לאפשרות הקיימת.

חשוב מאוד לדעת שכל בניין הכולל 20 דיירים ומעלה זכאי וחשוב שיחזיק חברה לשירותי ניקיון פרטיים. השאלה המתבקשת היא האם באמת ניתן וכדאי לוותר על ועד הבית המיתולוגי ולהחזיק חברה שתחזיק את הבניין שלכם, הלכה למעשה.

 

כמה זה עולה לנו? עלויות חודשיות לאחזקת בניין משותף

העלות החודשית של תחזוקת הבניין לדייר, תעלה בממוצע 160 שח לחודש, תשלום זה כולל את הטיפול והתחזוקה בבניין מבחינת הניקיון, תשלומי מיסים והיטלים לעירייה, טיפול בתקינות הצנרת והניקוז, תקינות המעלית ותקינות כלל הפרטים בבניין הכוללים את בטיחות המעקות, המדרגות, וניקוי החצרות מחוץ לבניין המגורים. העלויות החודשיות והתשלום המיידי ימנעו את הפיגורים בתשלומים ובכך ישמרו על בניין נקי וחסכון בתשלום הועד. בערי פיתוח שונות וערים בעלי קהילות חלשות ומעוטות יכולות ניתן לקבל סיוע מהרשויות המקומיות ומהמוסדות השונים לסבסוד תשלומי תחזוקת הבניין.

 

מפסיקים לרדוף אחרי מ-מתחמקיי התשלומים

אתם כבר לא צריכים להיות אחראיים על תשלום תחזוקת הבניין הווועד, הרדיפה אחרי המתחמקים הופכת לתפקיד הבלעדי של חברת הניהול והתחזוקה של הבניין. חברת התחזוקה תדרוש תשלומים מראש ולא תאשר תשלום חודשי שלא בהוראת קבע ועל ידי כך תוכלו להימנע מויכוחים רבים בחדרי המדרגות וויכוחים עם הועד וחיפוש האשמים. חברת ניהול ותחזוקת מבנים תהפוך את נושא התשלומים למוסדר ומסודר ואת הבניין שלכם לאסטטי, מתוחזק ונעים.

 

אחת הטעויות הנפוצות שאנחנו עושים בעת בחירת ועד בית היא הסתמכות בלתי אובייקטיבית על אחד הדיירים, אשר נמנה עם חלק מהנפשות הפעולות בבניין, בחירת צד שלישי אובייקטיבי ימנע התנהלות לקויה ובמקרים מסוים, תוכלו לקבל סבסוד חלקי ולעיתים כמעט מלא מהרשות המקומית שלכם.

 

מפסיקים לחיות עם מעלית מקולקלת

כמה פעמים מתקל במעלית שלא עובדת וניאלץ לעלות שמונה קומות ברגל? האם ישנה אפשרות לקבל מענה איכותי לצורך הקריטי הזה? טיפול בנושא החשמל והמכאניקה בבניין לוקה בחסר בדרך כלל בעת טיפול של ידיים בלתי מקצועיות. בעוד שלועד הבית ישנה תעסוקה נוספת ומשלח יד נוסף, חברת הניהול עוסקת בנושא כחלק מתפקידה ואחריותה השוטפים , על כן, הסתמכות על חברת ניהול, תחסוך לכם רבות בעת טיפול בתקלות שוטפות וחריגות גם יחד.

 

המנקה חולה? זאת ממש לא הבעיה שלכם!

 

ברוב הגורף של המקרים המנקה או המנקים של הבניין נמנים עם הדיירים שלהם ומקבלים את התשלום מועד הבית, אבל מה קורה כאשר איש הניקיון המוצהר של הבניין חולה? בחברות ניהול ואחזקה תוכלו לקבל שירותי ניקיון יומיומיים ושמירה על פעילות ועבודת תחזוקה תקינה ורציפה ללא קשר לאדם הפרטי.

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net