מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   סגירת מרפסת - לנצל את המרחב
אחד מהאלמנטים הנחשקים ביותר בכל בית הוא ללא ספק המרפסת. אלא, שבסופו של דבר רוב המרפסות לוהטות ביותר בקיץ וקפואות ורטובות בחורף, דבר אשר נותן חלון הזדמנויות צר ביותר לשימוש פרקטי בהן.

 

אחד מהאלמנטים הנחשקים ביותר בכל בית הוא ללא ספק המרפסת. אלא, שבסופו של דבר רוב המרפסות לוהטות ביותר בקיץ וקפואות ורטובות בחורף, דבר אשר נותן חלון הזדמנויות צר ביותר לשימוש פרקטי בהן. סגירת מרפסת מאפשרת לנצל את המרחב הפנוי, גדול או קטן, עד למקסימום ולהלן הדרכים לעשות זאת.

 

בנייה מבטון

תקרת בטון מהווה את הפתרון הקלאסי לביצוע סגירת מרפסות. גג מעין זה הינו המבודד והחזק ביותר כמו גם שהוא מאפשר העברת צנרת בצורה בטיחותית. יחד עם זאת, סגירת מרפסת באמצעות בטון אינה תמיד מתאפשרת שכן הדבר תלוי במבנה ההנדסי של הבניין. בנוסף חשוב לציין כי סגירת מרפסות באמצעות בטון הינה פעולה בלתי הפיכה שכן על מנת להרוס את המבנה יש להשקיע עבודה מאומצת אשר עולה לא מעט זמן וכסף.

 

פרגולות

סגירת מרפסת באמצעות פרגולה היא הדרך הנפוצה ביותר. פרגולה הינה מבנה קבוע (לעומת סוכך) אשר מסוגל להעניק פתרון לא רע לניצול המרחב הפנוי במרפסת. פרגולות עשויות להיות מורכבות ממספר חומרים כגון עץ מלא, אלומיניום, מתכת ואפילו מחומרים סינטטיים קלים, זולים וחזקים. קיימות פרגולות אשר מאפשרות להסיט את השלבים העליונים בזוויות שונות, בין אם באופן ידני או חשמלי וע"י כך מתקבל חדר ייחודי בבית אשר זוכה לשמש כאשר עולה הצורך, אך גם מוגן מפני גשם כשהשלבים סגורים.

 

תקרות "קלות"

בנייה קלה הינה קונספט חדשני אשר תומך בבניית מבנים באמצעות חומרים קלים וידידותיים לסביבה. סגירת מרפסת נפוצה בשיטת הבנייה הקלה מתבצעת באמצעות השימוש באלומיניום. האלומיניום הינה מתכת קלה אך יחד עם זאת חזקה וגמישה. סגירת מרפסות באמצעות אלומיניום מתבצעת במהירות והיא מאופיינת ביכולות בידוד גבוהות כאשר משתמשים בחומרי בידוד איכותיים (כגון פוליסטירן) תחת משטח האלומיניום. את פיאות החדר הנסגר נפוץ ביותר ליצור באמצעות זכוכית (ויצירת חלונות) תוך שימוש באלומיניום ליצירת פרופילים ופנלים.

 

בסופו של דבר, סגירת מרפסת מאפשרת לנצל את המרחב הפנוי כמו גם שהיא מעלה את ערך הבית בצורה ניכרת. חשוב מאוד להתקשר עם חברה מקצועית בתחום אשר תעזור לכם להשיג את האישורים המתאימים מהרשות המקומית וגם לבנות את המבנה בסטנדרטים מחמירים.

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net