מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לתת לאור להיכנס - סקיילייט
כמה פעמים ייחלתם שיותר אור ייכנס לבית? למעשה, לא מדובר אך ורק במשאלת לב הטובה לאור העיניים אלא גם בכזו אשר משפיעה על הכיס בצורה ישירה שכן יותר אור החודר לבית משמעותו הרבה פחות השקעה כספית בהוצאות החשמל.

 

כמה פעמים ייחלתם שיותר אור ייכנס לבית? למעשה, לא מדובר אך ורק במשאלת לב הטובה לאור העיניים אלא גם בכזו אשר משפיעה על הכיס בצורה ישירה שכן יותר אור החודר לבית משמעותו הרבה פחות השקעה כספית בהוצאות החשמל. סקיילייט הינו פיתרון מצויין אשר מקנה אפשרות לאור הארץ-ישראלי הניתז עלינו בשפע להיכנס אל תוך הבית. סקרנים? המשיכו לקרוא.

 

מהו סקיילייט?

סקיילייט הינו למעשה חלון אשר מותקן על הגג ומאפשר לאור לחדור פנימה דרך זכוכית מחוסמת ועבה. נהוג לחשוב כי השימוש בסקיילייטים שמור אך ורק לדירות היוקרה והפאר אך אין כך הדבר בפועל. ומה בעצם נותן לנו חלון בגג? ראשית כל האור החודר דרך הזכוכית בכל שעות היום מביא לשיפור משמעותי במידת ההארה של הבית. שנית, סקיילייט עוזר לחמם את הבית גם בחורף בימים בהם השמש מאירה עם קרניים מלטפות. חשוב לציין כי דבר זה נכון אך ורק במידה והחלון אכן אטום בצורה המיטבית. שלישית, הסקיילייט מהווה אלמנט נחשק בעיצוב הבית, מעלה את ערכו ומקנה לו נופך עיצובי מיוחד במינו. קולות הגשם והברד בחורף הניתזים על פני הסקיילייט נחשבים לרומנטיים במיוחד ורק מוסיפים לאווירה.

 

סוגי סקיילייטים

ניתן למצוא סוגים שונים של סקיילייטים, בהתאם למנגנון החלון :

·        קבוע : מדובר בסקיילייט המהווה חלון זכוכית אשר אינו ניתן לסגירה ופתיחה ולכן נחשב לקבוע. זהו חלון הגג הפשוט ביותר.

·        נפתח/מסתובב : זהו סקיילייט אשר מאפשר פתיחה מלאה או חלקית שלו, על ציר צדדי או סיבובי בהתאם למיקום והתנאים המתאפשרים. סקייליטים נפתחים/מסתובבים אף מסוגלים לעזור באוורור הבית בנוסף לאפקט ההארה שלהם.

 

נשאלת השאלה, האם ניתן לחסום את האור החודר מבעד לסקיילייט כאשר עולה הצורך? ובכן, בהחלט ישנם פתרונות לבעיה זו. תכנון נכון של סקיילייט מאפשר התקנה משולבת שלו עם וילון ייעודי אשר עובר גלילה ידנית או חשמלית. הווילון מחפה את הזכוכית ומאפשר משחק עדין של חדירת קרני השמש עד להחשכה מלאה. הסקיילייט ניתן להתקנה על תקרות מאוזנות אך גם משופעות כך שמדובר בפתרון מבטיח אשר מזמן את האור להיכנס אל חייכם. מומלץ ללא ספק!

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net