מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   סוגים שונים של תאורה לגינה
הגינה מהווה את חזית הבית ומוגדרת כפינת חמד לכל עניין ודבר. על מנת ליהנות מהגינה ולנצל את יתרונותיה על הצד הטוב ביותר יש לשלב בה גופי תאורה שונים, אשר יעזרו לעצב אותה ולחלק אותה ל- "מתחמים" ייעודיים.

 

הגינה מהווה את חזית הבית ומוגדרת כפינת חמד לכל עניין ודבר. על מנת ליהנות מהגינה ולנצל את יתרונותיה על הצד הטוב ביותר יש לשלב בה גופי תאורה שונים, אשר יעזרו לעצב אותה ולחלק אותה ל- "מתחמים" ייעודיים. להלן סקירה קצרה של סוגי גופי תאורה לגינה, על מנת שתוכלו לדבר באותה השפה עם איש המקצוע אשר ייתן לכם את הייעוץ בנושא.

 

גופי תאורה - משחקי גובה

קיימות אפשרויות רבות לביצוע החלוקה של גופי התאורה השונים לגינה. אחת מהן קשורה לגובה ההתקנה. גופי תאורה יכולים להיות גבוהים (עמודי תאורה) ולהאיר את הגינה מרחוק. גופים אלו יכולים לעזור לבעלי הגינה שלא להיראות בפני העוברים והשבים ברחוב. גופי תאורה נוספים הם אלו אשר נמצאים בדיוק בכיוון הנגדי, על הרצפה. ספוטים ריצפתיים כאלו מתאימים ליישום לצד שבילים ומסמנים אותם. בין לבין, ניתן למצוא גופי תאורה בגבהי הביניים (עמודים נמוכים, תאורה קירות וגדרות) ואף גופי תאורה של פרגולות. ניתן בהחלט להשתמש גם בגופי תאורה סולאריים אשר גובהם משתנה ומסוגלים להקרין את קרני האור בצבעים שונים אל עבר אלמנטים מבוקשים בחצר, צמחייה, קירות ועוד.

 

מקור האור של גופי התאורה

אנו מכירים היטב את מנורות הלהט שכן הן חלק בלתי נפרד מחיינו. נורות הלהט חזקות במיוחד ומשמשות בעיקר לתאורה ממוקדת כגון תאורת הפרגולה, פינות הישיבה, מעל פינת המנגל וכו'. בקטגוריה זו ניתן גם למצוא את נורות ההלוגן הידועות באורן הלבן והבוהק. גופי תאורה אחרים ופופולאריים ביותר הם אלו אשר מקרינים את האור בטכנולוגיית ה- LED. אור ה- LED נחשב ל- "רך" ונעים כמו גם שהוא ממוקד לטווחים קצרים. נשתמש בגופים אלו בעיקר על מנת להדגיש פינות יפות בגינה כגון מסלעה, צמחייה ושבילים. תאורה זו אינה מפיקה חום (כגון נורות הלהט) וחוסכת בחשמל.

 

שילוב חכם של ספוטים, גופי תאורה לאור ממוקד ותאורה סולארית יבטיחו לכם גינה מעוצבת ופונקציונאלית להפליא. יחד עם זאת, רצוי שלא להרבות בגופי תאורה מצד אחד אך גם לא למעט, על מנת שתישמר יכולת השליטה על יצירת האווירה המתאימה בכל צורך שהוא. גוף תאורה בודד אינו מסוגל לבצע את כל המשימות המוטלות עליו.

 

 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net