מה חדש בבית?
משהו חדש במטבח? יש לכם רעיונות חדשים בתחום עיצוב פנים, אדריכלות או בנייה?
שלחו אלינו לפרסום

חלונות הגג של VELUX מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר,
חלון גג

בונים בית? טרמודן המקום שלכם לקניית
בלוקים

משפצים את המטבח? אז אתם ודאי מחפשים
פינות אוכל

תתחדשו על הבית החדש ובואו לרכוש
רהיטים

אל תתפשרו על הגנה על היקר לכם מכל
סורגים

על פרקטים לומדים באתר
פרקטים

כל שאלה שיש, יש לנו תשובה עליה לגבי
דלתות

בונים בית אנו ממליצים לכם לבחון
תאורה

לא מתפשרים על מחיר או איכות
כלים סניטריים

לפני שעוצרים בחרש לא רוכשים
קרמיקה

גרילי הגז המומלצים בישראל רוכשים בכרמל דיירקט - גריל גז גרנהודל ונפוליאון
גריל גז גרנהודל ונפוליאון

בעלי מקצוע
הכל לבית
   בטחון ואבטחת הבית
   גופי תאורה
   גינה וחצר
   דלתות
   הדברה ותחזוקה
   וילונות
   חדר רחצה
   חדר שינה
   חדרי ילדים
   חימום והסקה
   טפטים
   מטבח
   מעקות ומדרגות
   מפתחים וחלונות
   סוגי בניה
   עיצוב פנים
   פרקטים
   צבעים
   קירוי והצללה
   קרמיקה, שיש, ריצוף וחיפוי
   רהיטים ואבזור
   ריהוט משרדי
   שטחי אחסון
   שטיחים
   שיפוץ ומעבר דירה
   שירותים למשפחה
   תאורה
לימודים וקורסים
Skip Navigation Links.
פרסום
   הכנת משרד לקראת מכירה/ השכרה
אחד מתפקידיה הרבים של חברת ניהול בבנייני מסחר הוא גם ניהול סביבת המשרד, נראות הבניין הכוללת והסביבה המלווה אותו. כל אלו מהווים שיקול חשוב עבור קונים פוטנציאלים של נדלן מסחרי.

הכנת משרד לקראת מכירה/ השכרה

אחד מתפקידיה הרבים של חברת ניהול בבנייני מסחר הוא גם ניהול סביבת המשרד, נראות הבניין הכוללת והסביבה המלווה אותו. כל אלו מהווים שיקול חשוב עבור קונים פוטנציאלים של נדלן מסחרי. בכדי לשפר אף יותר את הסיכוי כי משרד ימכר/ יושכר, רבות מחברות הניהול אף מהדרות ועושות ממש תהליך של שיפוץ והכנה לקראת ההליך.

אחד מהשינויים הללו הוא בין השאר שינוי של נראות  המשרדים במקום. כך למשל, חברות רבות בוחרות להשביח את המשרדים למכירה באמצעות בניית רצפת פרקט במשרדים, הוספת עציצים במסדרונות וברחבי המשרדים, הוספת חיפויים לקירות המבנים ועוד. אך השיפוץ והאסתטיקה הם רק חלק אחד בהכנה לקראת מכירה מוצלחת ומשביעת רצון לשני הצדדים. מה עוד כלול באחריותה של חברת הניהול המוכרת או המשמשת כגוף המשכיר? הנה עוד מספר אלמנטים חשובים בתחום אחריותה.

 

גביית כספים וסגירת חובות

בין שמדובר על נכס ציבורי למסחר הנתון להשכרה מחדש ובין שמדובר בנכס המיועד למכירה, באחריות חברת הניהול לסגור כל חוב או תשלום שנותר לבעלים או לשוכרים האחרונים מולה. חברת הניהול אינה יכולה להעביר חובות ואינה יכולה לחייב על תשלומים בדיעבד של שוכרים או קונים בעבר שלא השלימו את חובותיהם מולה. מעבר לסגירת החובות הפורמאלית, על חברת הניהול להחזיק בניירות המוכיחים כי כל הסכם או חוב מולה נסתיימו ונסגרו.

 

הכנת תשתיות לחידושים טכנולוגיים שונים ולמתח חשמל גבוה

פעמים רבות, משרד אשר שימש לתחום עיסוק אחד, נקנה והופך להיות משרד לתחום עיסוק אחר לחלוטין. כך למשל חנות בגדים, יכולה ברבות הימים להפוך למשל למשרד עורכי דין, משרד אדריכלים או אולי עסק בתחום המחשבים. באחריותה של חברת הניהול, מרגע שנקנה השטח או הושכר, לדאוג לכל תשתית החשמל והמים שיתיאמו לאופי העיסוק החדש שעתיד להתבצע בשטח זה. כך למשל, חברות מחשבים יזדקקו לרוב להרבה שקעים לאינטרנט, לחשמל וללוח חשמל שיתמוך בהפעלת הרבה מכשירים אלקטרוניים בעלי מתח גבוה בבת אחת. בנוסף יתכן כי יזדקקו גם לגומחות בתקרה לשם התקנת מקרן ואף למטבח עם מגוון חיבורים נוחים למערכת המים.

 

ניקיון וסדר

הכלל הזה תופס רק במקרה שחברת הניהול משמשת גם כמנהלת האחזקה של השטח ואז תחת אחריותה מצוי גם נושא הניקיון והסדר. לא משנה כמה פירקו, וגם כמה שיפוצים מאסיביים נעשו במשרדים החדשים, אם חברת הניהול היא מנהלת האחזקה באחריותה לסדר ולנקות את הבלגן והלכלוך שהליכים אלו גרמו בבניין לטובת המשתמשים האחרים בו. בכלליות, הסיכוי שמשרד ימכר כאשר הוא מבולגן ומלוכלך, הוא קטן יותר ולכן יש גם לחברות הניהול אינטרס ברור לעשות ולהקפיד בעניין הניקיון והסדר.

 

העזרות באיש מקצוע בתחום העיצוב

 

עוד דבר שחברות רבות נוהגות לבצע, בדומה למה שקורה בשוק הבתים הפרטיים, הוא להזמין אנשי מקצוע המתמחים בהכנת שטח הנדל"ן למכירה ודואגים לעצב אותו כך שיראה מסודר, מזמין וברמת תחזוקה גבוהה המותאמת לעקרונות עיצוב הפנים והסטיילינג. 

 
 
כלי בית : : שותפים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר
© Copyright 2010 All Rights Reserved. קידום אתרים מחירי דירות פרקט בשרון מובילים פוליש חברת נקיון מפת אתר Designed by scoopsites.net